המלצות

ליאור קידר

אני רוצה להגיד קודם כל תודה רבה לצוות בונים בשקט, שהקימו לנו את הבית ועשו לנו את השיפוץ ואנחנו פרויקט לא קטן. רוצה להגיד תודה רבה לאושר על השירות, על האמינות, על הדרך, יחס האדיב, על שעות ולא שעות. מסביב לשעון כל דבר שהיה צריך - נתן. ובאמת תודה רבה לכל הצוות העובדים מקטן לגדול, באמת ממליץ בחום לקחת את בונים בשקט באהבה ובשמחה להיות עם ראש שקט.

אלון הררי

תודה לאושר מבונים בשקט בע"מ, השירות היה יעיל ומהיר קיבלתי את מה שרציתי (כולל אישור מהנדס) בזמן ובמחיר סבבה , ממליץ באהבה.

יקי בלדב

מהנדס ראשי - MORE בנייה

ברצוננו לציין כי הקבלן מבצע את העבודות לשביעות רצוננו, באיכות גבוהה, עמידה בלוחות הזמנים ובזמינות מיידית. נשמח להמליץ לכל המעוניין לעבוד עם אושר וחברתו

פופה ביטון

אני רוצה לשתף אתכם שבשנה האחרונה פגשתי את אושר הבעלים של חברת "בונים בשקט " הם החלק ההנדסי והבטיחותי במתקנים שלנו, אני רוצה להודות לכם על שירות ומקצועיות אתם מס' 1, תכנון ובנייה זה המקום הנכון.

ודים שנקר

מנכ"ל ובעלים - סקרלט שנקר מהנדסים

אושר מרגוליס מחברת 'בונים בשקט', הצטיין כאיש מקצועי ונעים הליכות. בחוזה קבענו לוח זמנים של 3 חודשים והחברה הצליחה להקדים את הלוח זמנים לחודש! ואנחנו מאוד מרוצים מפעילות החברה, ואני ממליץ בחום לכל אחד לעבוד עם אושר מרגוליס, מצטיין במקצועיות ובכנות.

חלי קוצ'ר

ממליצה על בונים בשקט - חברה שמורכבת מאנשים מדהימים ומקצועיים, והכי חשוב ישרים ואמינים!

משה רשף

מנכ"ל מ.רשף הנדסה בע"מ

ממליץ בחום על מר אושר מרגוליס, מהנדס בניה מדופלם ביצע עבודות ניהול, תיאום ופיקוח על עבודתו וניהול דוחות, ייצג את הדיירים בחכמה ומסירות ועמד בכל המשימות, ביצע את עבודתו בטיב ולוח זמנים שנחתם. ניהל מר מרגוליס פרוייקט של תמ"א 38/1 מסובך, עמד במשימה ועזר לנציגי הדיירים ועו"ד בקבלת דוח מסודרים לייצגם מול היזם. אני ממליץ בחום על חברת "בונים בשקט"

רומן בלצקי

אושר מסוג האנשים שיעשו הכל כדי להצליח, הוא מראה רצינות בכל עבודה שהוא עושה והוא לא מעגל פינות! ממליץ בחום!